top of page

Брекети Тернопіль, фіксація та ціни
Ортодонтія 

Ортодонтія

Існує багато видів патологій прикусу. Одні патології прикусу можливо коригувати за допомогою знімних апаратів (пластинки, елайнери), інші патології - за допомогою незнімних апаратів (брекет-системи) та, при потребі, у комбінації з знімними апаратами. 

Неправильний прикус - не тільки косметичний недолік. Аномальне розташування зубів призводить до їх стирання при жуванні, та й видалити наліт і залишки їжі, які накопичуються в щілинах між викривленими зубами, неможливо за допомогою звичайної зубної щітки. Тому потенційні пацієнти ортодонта набагато частіше страждають від карієсу, пульпіту і відкладень зубного каменю, ніж люди з правильним прикусом та рівним зубним рядом.

У підлітків часто можна помітити порушення прикусу, направильне положення зубів, а також погану естетику обличчя. Неправильне змикання верхньої і нижньої щелепи міняє естетику та природність обличчя. Профіль обличчя може бути непрямий, що є нормою, а увігнутий у певний бік. Вам доводилось це помічати у людей.

Батькам потрібно особливо враховувати, що в юні роки лікування проходить швидше, і з походом до ортодонта не варто затягувати.

Багато людей середнього віку вважають, що дорослій людині не потрібне ортодонтичне лікування. Очевидно, це не так. Лікування ніколи не пізно розпочати, якщо є покази. 

Ортодонтія займається виправленням прикусу, вирівнюванням зубного ряду, покращенням естетики обличчя, а також запобігає розвитку проблем з шлунково-кишковим трактом, дихальною системою, опорно-руховим апаратом.

Хто потребує ортодонтичного лікування?

Проблеми, які виникають у пацієнтів у звязку з випираючими, нерівними або неправильно змикаючими зубами можна розділити на три типи: 

 1. психосоціальні проблеми, які звязані з погіршенням естетики лиця

 2. порушення функції зубощелепної системи, повязане з важкістю руху нижньої щелепи (порушення координації жувальної мускулатури, біль), дисфункція СНЩС, важкість жування, ковтання або мовлення

 3. підвищення ризику травм, захворювань пародонту або руйнування зубів.

Рівні зуби і приємна усмішка мають позитивний статус на всіх соціальних рівнях, а нерівні або випираючі зуби відображають негативний статус. Діти, яким потрібне ортодонтичне лікування, як правило, очікують в першу чергу підвищення свого соціального і психологічного благополуччя. Вплив фізичного дефекту на індивідуум залежить від його самооцінки. Очевидно, що основною причиною звернення за ортодонтичною допомогою є бажання мінімізувати психосоціальні проблеми, пов'язані з зовнішнім видом лиця і зубів.

Взаємозв'язок аномалій оклюзії і дисфункції СНЩС, яка проявляється болем в суглобі і навколо нього, в даний час вивчений набагато краще, чим декілька років назад. Біль в області СНЩС може бути в результаті патологічних змін в суглобі, але частіше його причиною є втома і спазмування м'язів. М'язова біль майже завжди пов'язана з постійною постановкою нижньої щелепи в переднє або бокове положення зі звичкою зжимати щелепи в стресових ситуаціях або скреготання зубів під час сну через підвищення м'язової активності. 

Аномалії оклюзії, особливо протрузія верхніх різців, підвищують імовірність травми зубів. Виражений глибокий прикус, при якому нижні різці дотикаються до піднебіння, може призвести до утворення значного дефекту тканин, втрати верхніх різців в пацієнтів, а також до сильного стирання різців. Цього можна уникнути, якщо своєчасно почати ортодонтичне лікування.

site zoom.jpg
брекети тернопіль
site.jpg
Ортодонтія. Металеві та керамічні брекети
ортодонт тернопіль
брекети тернопіль ціна
керамічні брекети ціна тернопіль
фіксація брекетів тернопіль

Знімні ортодонтичні апарати. Функціональні апарати для модифікації росту:

 1. Пасивні функціональні апарати з опорою на зуби

 2. Активні апарати з опорою на зуби

 3. Апарати з опорою на тканини

 4. Гібридні апарати

Апарати для переміщення зубів у дітей:

 1. Активні пластини для розширення зубного ряду

 2. Знімні апарати з пружинами для переміщення зубів

Знімні апарати для вирівнювання зубного ряду

Невидимі елайнери. Покази до терапії невидимими елайнерами:

 • незначна або помірна скупченість зубів (корекція з виконанням міжпроксимальної редукції емалі або розширенням знімної дуги)

 • звуженням задніх відділень зубної дуги

 • незначні або помірно виражені треми

 • абсолютна інтрузія (тільки одного або двох зубів)

 • значна скупченість зубів, коли потрібно видалити нижній різець

 • дистальний нахил молярів

Незнімні ортодонтичні апарати. Металеві брекети та керамічні брекети, самолігуючі брекети.

При ортодонтичному лікуванні за допомогою незнімної техніки активні сили на зуби передаються в основному за допомогою брекетів і трубок. Ортодонтичний брекет умовно можна уявити як перехідник для полегшення дії сил, прикладених до зуба, тобто механізм, через який лікар з'єднує дуги, пружини, еластики та інші апарати,  діючі на зуб. Крім конструкції брекета і його позиціонування, велике значення має правильна послідовність етапів ортодонтичного лікування, в якій виділяють переміщення зубів першого, другого і третього порядку. Слідування цим принципам значно підвищує ефективність ортодонтичного лікування. Головну роль відіграє конструкція брекета і його позиціонування. 

У стоматологічній клініці Zoom ортодонт оглядає ортодонтичну проблему і вирішує її за допомогою знімних або незнімних апаратів, або за допомогою поєднання їх. 

Металеві брекети ціна. Керамічні брекети ціна. (Брекети Тернопіль, металеві брекети Тернопіль, керамічні брекети Тернопіль).

Ціни на брекет-систему у місті Тернопіль (стоматологія Zoom) ви можете дізнатись зателефонувавши за номером 099 123 999 2 або 068 3 57 57 95

bottom of page