top of page

Відбілювання зубів

Популярна причина візиту стоматолога – зміна кольору поверхності зубів. Безперервне куріння, часте вживання кави і соків надають зубам неестетичний колір. Зробити зуби білішими і естетично привабливими дозволяє процедура відбілювання зубів. 

Жовтуватий відтінок зазвичай у людей є від природи, але все таки у зв`язку з вищеперечисленими причинами колір зубів також міняється. Завдяки професійному відбілюванні зубів у стоматологічній клініці Zoom ваші зуби можуть мати білий колір, що зробить Вас ще більш впевненими у собі. Обов’язково перед процедурою відбілювання повинний відбутись огляд , і, якщо потрібно – лікування зубів і професійна гігієна.

Ця процедура не приносить шкоди, якщо виконана лікарем-стоматологом. Серед протипоказань, виділяються наступні: карієс, підвищена чутливість до холодної або гарячої їжі, наявність негерметичних пломб. До категоричних протипоказань відносяться: період вагітності і годування грудьми; ранній вік, коли тканини зубів ще не сформовані; пародонтоз і інші хронічні захворювання порожнини рота; наявність зафіксованих брекетів; алергія на складники, що відбілюють. 

Якщо лікар-стоматолог не рекомендує проводити процедуру відбілювання зубів, фіксація вінірів – також змінює колір зубів.

Красива здорова посмішка з рівним зубним рядом, білизною зубів є результатом комплексної роботи лікарів-стоматологів.

Потрібно пам'ятати, що здорові зуби ідеально доповнять вашу зовнішність.

Відбілювання зубів - назавжди?
Відбілювання зубів не є процедурою "назавжди". Це може тривати від кількох місяців до 3 років – залежить від людини.

Ефект відбілювання триватиме недовго, якщо ви курите або п’єте червоне вино, чай чи каву, які можуть забарвити ваші зуби.

#Відбілювання зубів Тернопіль

bottom of page