top of page

Хірургічна стоматологія

Імплантація

Сучасна стоматологія здатна вирішити будь-яку задачу. Імплантація вважається найнадійнішим способом відновлення відсутніх зубів. Встановлений імплант повністю замінює власний зуб, попереджає зменшення кісткової тканини і служить протягом декількох десятків років. 

Навіть якщо проблемне місце непомітне для оточуючих, втрата зуба - досить серйозна проблема. Чим довший час відсутній зуб, тим сильніша деформація зубного ряду і зношування сусідніх зубів. Внаслідок цього, погіршуються процеси пережовування їжі, що призводить до проблем  в шлунково-кишковому тракті. Саме тому найкраще рішення - імплантація.

Стоматологічна клініка  Zoom проводить імплантацію зубів за допомогою сучасного обладнання та новітніх методик.

Видалення зуба

Видалення зуба – не є складною процедурою і виконується швидко за допомогою анестетиків, аби усунути больові відчуття. Проте бувають випадки, коли положення зуба є складним, форма коренів або ж цілісність зуба ускладнюють видалення. Сучасний рівень нашої стоматології забезпечує професійне і швидке видалення зуба будь-якої складності. Дана процедура найчастіше виконується при ортодонтичному лікуванні, або при неможливості відновити пошкоджений зуб після травми або глибокого карієсу.

Стоматологічна клініка Zoom проводить комфортне і швидке видалення зубів. Звернувшись до нас, ви отримаєте абсолютно безпечну процедуру. Призначити її проведення має право лише кваліфікований лікар-стоматолог. Видалення - це крайність, тому що незалежно від причин захворювання, кращим варіантом буде лікування і подальше збереження цілісності щелепного ряду. Але якщо стоматолог призначив операцію, відкладати її не потрібно.

Видалення зуба мудрості

У випадку, якщо зуби мудрості прорізані, варто враховувати, що карієс 8-мих зубів важче піддається лікуванню. Тому, у разі виникнення проблем, найкращий спосіб – це видалення. Зуби мудрості не потрібні під час пережовування, а їх видалення не створює дефекту зі сторони естетики. Проте якщо зуби мудрості не заважають іншим, ростуть без дефектів і повноцінно виконують жувальну функцію, тоді вирішувати питання про видалення третіх молярів потрібно спільно з лікарем-стоматологом. 

Операція проводиться в декілька етапів:

  1. діагностика зуба, який підлягає видаленню

  2. санація порожнини рота

  3. обезболення ділянки видалення

  4. хірург проводить екстракцію зуба

  5. ушивання ділянки видаленого зуба

  6. призначення лікарських препаратів у разі потреби

  7. перевірка стану місця видаленого зуба і зняття швів

Після видалення зуба мудрості ушивається місце видаленого зуба і через 7-10 відбувається зняття швів. Антибіотики призначаються в деяких випадках. Ні в якому разі не потрібно займатись самолікуванням.

У стоматології Zoom здійснюється видалення зубів атравматичним способом, а також видалення зубів мудрості будь-якої складності без дискомфорту для пацієнта. Видалення здійснюється під місцевим знеболенням або за допомогою медикаментозного сну. 

bottom of page