Імплантація
Хірургічна процедура дентальної імплантації схожа з багатьма іншими хірургічними процедурами в порожнині рота. Вона починається з відповідної підготовки до операції. Як і в разі інших хірургічних втручань в порожнині рота, обов'язковою умовою є робота в стерильних умовах. Як правило, установка імплантату вимагає виконання таких процедур, як відшаровування мягкотканинного клаптя, підготовка ложа імплантату шляхом препарування отвору в альвеолярній кістці, установка імплантату і загоювального ковпачка або загоювального абатмента, відповідно, з подальшим адекватним закриттям рани.
Критично важливою умовою зниження ризику інфекції є належна підготовка хірургічного втручання і інструментів в стерильних умовах. Всі члени лікарської команди повинні працювати в стерильних умовах, під час хірургічної процедури може бути доцільною присутність другого асистента в якості помічника.
Головна мета полягає у виконанні мінімально травматичної хірургічної процедури дентальної імплантації з передбачуваним результатом. Це включає запобігання зайвого пошкодження тканин, а також мінімізацію контамінації місця установки імплантату інтраоральними або екстраоральними бактеріями. Правильна місцева анестезія є обов'язковою умовою безпечного і безболісного хірургічного втручання. Належна місцева анестезія забезпечує комфорт і безпеку пацієнта.
Важливі інструкції для пацієнта на післяопераційний період.
-
повністю відмовитися від куріння на період загоєння;
-
утримуватися від вживання алкоголю протягом щонайменше 4 днів після операції;
-
утримуватися від прийому їжі до припинення дії місцевої анестезії, щоб уникнути обпалення або прикусування губ, щік або язика;
-
не турбувати місце імплантації, торкаючись до нього язиком, губами, пальцями або будь-якими іншими предметами;
-
утримуватися від інтенсивних занять спортом і важкої фізичної роботи протягом щонайменше 3 днів після операції, щоб запобігти кровотечі і виникнення набряків;
-
не застосовувати зубну щітку безпосередньо в місці імплантації;
-
уникати інтенсивного полоскання або спльовування протягом перших 24 годин після операції;
-
дотримуватися адекватної гігієни порожнини рота і контролювати утворення нальоту шляхом полоскання 2-3 рази на день (після перших 24 годин) рекомендованим антисептичним засобом до наступного візиту, під час якого знімаються шви.
При виписці пацієнта ми повідомляємо, що:
-
шви будуть зняті після 7-10 днів після операції залежно від загоєння місця імплантації.
-
Через пару днів повинен бути контрольний огляд для перевірки місця імплантації
-
Надаємо пацієнту номер телефону контактної особи при невідкладних ситуаціях, таких як підвищення температури, масивна набряклість, аномальна кровотеча або непроходяща дія анестезії.
-
Ми зв'яжемося з пацієнтом по телефону через день після операції, щоб перевірити, чи зрозумів він всю надану інформацію, і чи дотримується він інструкцій.
_jfif.jpg)
_jfif.jpg)